Klasser og kontaktlærere

Vi har omtrent 60 ordinære klasser på skolen vår.  I tillegg har også kombinasjonsklasse, voksne, grunnkompetanse, lærlinger (1+3-løp), helhetlig yrkesfaglig utdanningsløp (HYFU).

Skoleåret 2023-2024
Kontaktlærer
Klassenavn Kontaktlærer Nivå Utdanning
1KKA Lise-Mette Peersen - Kombinasjonsklasse
1KKB Ümut Ôner - Kombinasjonsklasse
1BAA Vibeke Lian Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAB Terje Omestad Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAC Claudio Gomes Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAD Andre Moseid Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAE Karstein Voie Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAF Svenn-Erik Medhus Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAG Sindre Skaret Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAH Jan Arild Lian Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAI Harry Hartvigsen Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAK Kjell Tangstad Vg1 Bygg- og anleggsteknikk - voksen
1BAS Øyvind Larsen Vg1 Bygg- og anleggsteknikk m/studieforberedende
1FDA Lene Katrine Kjevik Vg1 Frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign
1FDB Ellen Hilde Jakobsen Vg1 Frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign
1FDC Tetyane P. Haaverstad Vg1 Frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign
1FDD Katrine Jakobsen Dovland Vg1 Frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign
1IMA Elin Valdal Vg1 Informasjonsteknologi og medieproduksjon
1IMB Hilde Ragnfrid O. Mykland Vg1 Informasjonsteknologi og medieproduksjon
1KDA Jon Andreas Vonen Robstad Vg1 Kunst, design og arkitektur
1KDB Siri Houge Vg1 Kunst, design og arkitektur
1MKA Ragnhild Beite Vg1 Medier og kommunikasjon
1RMA Gro Hilde T. Løschbrandt Vg1 Restaurant- og matfag
1RMB Kurt Standnes Vg1 Restaurant- og matfag
1RMC Kim Karstensen Vg1 Restaurant- og matfag
1RMK Rolf Kristiansen Vg1 Restaurant- og matfag - voksen
1RMY Monica Vågsvoll Vg1 Restaurant- og matfag - gr.komp.
1STA Inger H. Mogård Vg1 Studiespesialisering
1STB Maria Aasen Vg1 Studiespesialisering
1STC Kristin A. Johannessen Vg1 Studiespesialisering
2BAS Alexander Rogn Vg2 Bygg- og anleggsteknikk m/studieforberedende
2BDA Rose-Linn Hanssen Vg2 Blomsterdekoratør
2BKA Henning Kristiansen Vg2 Baker og konditor
2BMA Terje Nilsen Vg2 Betong og mur
2FRA Bente Bjørk Vg2 Frisør 
2FRB Bente Fransson Vg2 Frisør 
2IEA Charles Rojahn / Stine Rypestøl Vg2 Interiør og eksponeringsdesign
2ITA Preben N. Fonahn Vg2 Informasjonsteknologi  
2ITB Sebastian Baak Vg2 Informasjonsteknologi  
2KDA Amalie Wilhelmsen Vg2 Kunst, design og arkitektur
2KDB Johanne Egeland Vg2 Kunst, design og arkitektur
2KDC Kjetil Breen Vg2 Kunst, design og arkitektur
2KOA Thorgeir Sandnes Vg2 Kokk- og servitørfag
2KOB Kjetil Eiesland Strøm Vg2 Kokk- og servitørfag
2MEA Morten Richardsen Vg2 Medieproduksjon
2MKA Sidsel Jørgensen Vg2 Medier og kommunikasjon
2MKB Kjetil Breen Vg2 Medier og kommunikasjon
2OFA Samir Teskeredzic Vg2 Overflateteknikk
2RLA Roger Gullesen Vg2 Rørlegger
2RLB Håkon Nilsen Vg2 Rørlegger
2RMK Nina Slettebø Vg2 Restaurant- og matfag - voksen
2RMY Monica Vågsvoll Vg2 Restaurant- og matfag - gr.komp
2STA Jørgen Richardsen Vg2 Studiespesialisering 
2STB Vilde Z. Alvestad Vg2 Studiespesialisering 
2STC Ann Kristin Omdal Vg2 Studiespesialisering 
2TMA John Øystein Larsen Vg2 Tømrer
2TMB Marius Skøie Vg2 Tømrer
2TMC Egil Gundersen Vg2 Tømrer
2TMD Jan Arild Osmundsen Vg2 Tømrer
2TRA Arild Moen Vg2 Treteknikk
3INA Monika Nystad Vg3 Interiør
3KDA Hilde Gamman Vg3 Kunst, design og arkitektur
3KDB Frida Leland Vg3 Kunst, design og arkitektur
3MKA Egil Steinsland Vg3 Medier og kommunikasjon
3PBA Monica Urdalen Vg3 Påbygg
3STA Synnøve Thomassen Vg3 Studiespesialisering
3STB Tone Johannessen Vg3 Studiespesialisering
3STC Ingunn Sørlid Haugen Vg3 Studiespesialisering
2BAMIX Harald Alvestad - Lærlinger 1+3 løp
2BM Ole Widar Byremo - Lærlinger 1+3 løp, betong
2TM Harald Alvestad - Lærlinger 1+3 løp, tømrer
HYFU Knut Sollid - Helhetlig yrkesfaglig utdanningsløp

Søk opp kontaktinformasjon til våre ansatte her Finn ansatt