Kontaktlærere

Vi må ta forbehold om endringer i løpet av skoleåret, på grunn av sykdom, vikariater osv.

Klasse Kontaktlærer Nivå Utdanning
1BAA Øyvind Larsen Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAB Sindre Skaret Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAC Jan Arild Lian Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAD Svenn-Erik Medhus Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAE Harry V. Hartvigsen Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAF Vibeke Lian Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAG Karstein Voie Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAH Terje Omestad Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAI Andre Moseid Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAJ Claudio Gomez Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAS Alexander Rogn Vg1 Bygg- og anleggsteknikk m/studieforberedende
1FDA Lene Katrine Kjevik Vg1 Frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign
1FDB Ellen Hilde Jakobsen Vg1 Frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign
1FDC Åsta Elene Lauvland Vg1 Frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign
1FDD Lene Legreid Vg1 Frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign
1IMA Preben N. Fonahn Vg1 Informasjonsteknologi og medieproduksjon
1IMB Hilde Ragnfrid O. Mykland Vg1 Informasjonsteknologi og medieproduksjon
1IMC Elin Valdal Vg1 Informasjonsteknologi og medieproduksjon
1KDA Kirsti Stengrundet Vg1 Kunst, design og arkitektur
1KDB Siri Houge Vg1 Kunst, design og arkitektur
1KDC Jon Andreas V. Robstad Vg1 Kunst, design og arkitektur
1MKA Ragnhild Beite
Jostein Drange
Vg1 Medier og kommunikasjon
1MKB Jon Andreas V. Robstad Vg1 Medier og kommunikasjon
1RMA Gro Hilde Tengesdal Vg1 Restaurant- og matfag
1RMB Andreas Ivan Nielsen Vg1 Restaurant- og matfag
1RMC Kjetil Eiesland Strøm Vg1 Restaurant- og matfag
1RMD Dimitris Vasileiou Vg1 Restaurant- og matfag
1RMK Nina Slettebø Vg1 Restaurant- og matfag - spor 1
1RMY Rolf Kristiansen Vg1 Restaurant- og matfag - gr.k
1STA Inger H. Mogård Vg1 Studiespesialisering
1STB Maria Aasen Vg1 Studiespesialisering
1STC Kristin A. Johannessen Vg1 Studiespesialisering
2BDA Rose-Linn Hanssen Vg2 Blomsterdekoratør
2BKA Knut Harald Sørdal Vg2 Baker og konditor
2BMA Terje Nilsen Vg2 Betong og mur
2FRA Bente Bjørk Vg2 Frisør 
2FRB Bente Fransson Vg2 Frisør 
2IEA Kevin Bekkerhus Vg2 Interiør og eksponeringsdesign
2ITA Hela Ajili Skagestad Vg2 Informasjonsteknologi  
2ITB Stian Pedersen Vg2 Informasjonsteknologi  
2KDA Luis Felipe R. Piedrahita Vg2 Kunst, design og arkitektur
2KDB Frida Leland Vg2 Kunst, design og arkitektur
2KOA Thorgeir Sandnes Vg2 Kokk- og servitørfag
2KOB Monica Vågsvoll Vg2 Kokk- og servitørfag
2MEA Morten Richardsen Vg2 Medieproduksjon
2MKA Sidsel Jørgensen
Egil Steinsland
Vg2 Medier og kommunikasjon
2OFA Samir Teskeredzic Vg2 Overflateteknikk
2RLA Eirik Dahl Vg2 Rørlegger
2RLB Roger Gullesen Vg2 Rørlegger
2STA Synnøve Thomassen Vg2 Studiespesialisering 
2STB Charlotte Ims-Thunberg Vg2 Studiespesialisering 
2STC Ingunn Sørlid Haugen Vg2 Studiespesialisering 
2TMA John Øystein Larsen Vg2 Tømrer
2TMB Jan Arild Osmundsen Vg2 Tømrer
2TMC Atle Aavik Vg2 Tømrer
2TMD Marius Skøie Vg2 Tømrer
2TRA Arild Moen Vg2 Treteknikk
3INA Stine Rypestøl Vg3 Interiør
3KDA Hilde Gamman
Monica Søgnen
Vg3 Kunst, design og arkitektur
3MKA Inge Dalen Vg3 Medier og kommunikasjon
3MKB Helle Bergan Vg3 Medier og kommunikasjon
3PBA Monica Urdalen Vg3 Påbygg
3STA Linn Gyldenaas Vg3 Studiespesialisering
3STB Tone Johannessen Vg3 Studiespesialisering
3STC Ann Kristin Omdal Vg3 Studiespesialisering
2BAMIX Harald Alvestad - Lærlinger 1+3 løp, samf+nor
2BM1 Ole Widar Byremo - Lærlinger 1+3 løp, betong 1 år
2BM2 Ole Widar Byremo - Lærlinger 1+3 løp, betong 2 år
2TM1 Harald Alvestad - Lærlinger 1+3 løp, tømrer 1 år
2TM2 Harald Alvestad - Lærlinger 1+3 løp, tømrer 2 år
3BA1 Kjell Tangstad - Fagopplæring i skole, 1 år
3BA2 Knut Sollid - Fagopplæring i skole, 2 år
Til toppen