Kontaktlærere 2021-2022

Vi må ta forbehold om endringer i løpet av skoleåret, på grunn av sykdom, vikariater osv.

Klasse Kontaktlærer Nivå Utdanning
1BAA Øyvind Larsen Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAB Sindre Skaret Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAC Jan Arild Lian Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAD Svenn-Erik Medhus Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAE Harry V. Hartvigsen Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAF Vibeke Lian Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAG Karstein Voie Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAH Terje Omestad Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAI Arne Gekki Andersen Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1BAJ Claudio Gomez Vg1 Bygg- og anleggsteknikk
1FDA Lene Katrine Kjevik Vg1 Frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign
1FDB Ellen Hilde Jakobsen Vg1 Frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign
1FDC Åsta Elene Lauvland Vg1 Frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign
1FDD Lene Legreid Vg1 Frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign
1IMA Hilde Ragnfrid O. Mykland Vg1 Informasjonsteknologi og medieproduksjon
1IMB Elin Valdal Vg1 Informasjonsteknologi og medieproduksjon
1IMC Preben N. Fonahn Vg1 Informasjonsteknologi og medieproduksjon
1KDA Siri Houge Vg1 Kunst, design og arkitektur
1KDB Benedicte Thon Vg1 Kunst, design og arkitektur
1MKA Ragnhild Beite
Atle Kold Hansen
Vg1 Medier og kommunikasjon
1RMA Kari Aslaug Mysen Vg1 Restaurant- og matfag
1RMB Andreas Ivan Nielsen Vg1 Restaurant- og matfag
1RMC Monica Vågsvoll Vg1 Restaurant- og matfag
1RMD Kjetil Eiesland Strøm Vg1 Restaurant- og matfag
1RME Gro Hilde Tengesdal Vg1 Restaurant- og matfag
1STA Kristin A. Johannessen Vg1 Studiespesialisering
1STB Inger Helene Mogård Vg1 Studiespesialisering
1STC Maria Aasen Vg1 Studiespesialisering
2BDA Rose-Linn Hanssen Vg2 Blomsterdekoratør
2BKA Kurt Standnes Vg2 Baker og konditor
2BMA Terje Nilsen Vg2 Betong og mur
2BMK Kjell Tangstad Vg2 Betong og mur
2FRA Bente Bjørk Vg2 Frisør 
2FRB Bente Fransson Vg2 Frisør 
2IEA Stine Rypestøl Vg2 Interiør og eksponeringsdesign
2ITA Hela Ajili Skagestad Vg2 Informasjonsteknologi  
2ITB Tor Arne Johnsen Vg2 Informasjonsteknologi  
2KDA Anders Gamst Mellerud
(for Luis F. R. Piedrahita)
Vg2 Kunst, design og arkitektur
2KOA Thorgeir Sandnes Vg2 Kokk- og servitørfag
2KOB Nina Slettebø Vg2 Kokk- og servitørfag
2KOC Gro Hilde Tengesdal Vg2 Kokk- og servitørfag 
2MEA Morten Richardsen Vg2 Medieproduksjon
2MKA Sidsel Jørgensen Vg2 Medier og kommunikasjon
2MKB Egil Steinsland Vg2 Medier og kommunikasjon
2MPA Kurt Standnes Vg2 Matproduksjon
2RLA Eirik Dahl Vg2 Rørlegger
2RLB Roger Gullesen Vg2 Rørlegger
2STA Linn Gyldenaas Vg2 Studiespesialisering (språk og realfag)
2STB Tone Johannessen
(for Espen Åsland)
Vg2 Studiespesialisering (språk og realfag)
2STC Ann Kristin Omdal Vg2 Studiespesialisering (språk og realfag)
2TMA Marius Skøie Vg2 Tømrer
2TMB Atle Aavik Vg2 Tømrer
2TMC John Øystein Larsen Vg2 Tømrer
2TMD Eirik Liane Vg2 Tømrer
2TRA Arild Moen Vg2 Treteknikk
3KDA Monica Søgnen
Hilde Gamman
Vg3 Kunst, design og arkitektur
3MKA Inge Tormod Dalen Vg3 Medier og kommunikasjon
3MKB Helle Elisabeth Rua Bergan Vg3 Medier og kommunikasjon
3PBA Marlen Gårdbo  Vg3 Påbygg
3STA Jørgen Richardsen Vg3 Studiespesialisering (språk og realfag)
3STB Ingunn Sørlid Haugen Vg3 Studiespesialisering (språk og realfag)
3STC Frode Lindblom Vg3 Studiespesialisering (språk og realfag)
2BAMIX1+3 Harald Alvestad - Lærlinger 1+3 løp mix samf.+nor 1 år
2BMO1 Ole Widar Byremo - Lærlinger 1+3 løp, betong 1 år
2BMO2 Ole Widar Byremo - Lærlinger 1+3 løp, betong 2 år
2TMF1 Harald Alvestad - Lærlinger 1+3 løp, tømrer 1 år
2TMF2 Harald Alvestad - Lærlinger 1+3 løp, tømrer 2 år
3BAMIX1 Knut Sollid
Kjell Tangstad
Jan Arild Osmundsen
Sten Aunevik
- Fagopplæring i skole, 1 år
3BAMIX2 Knut Sollid
Jan Arild Osmundsen
- Fagopplæring i skole, 2 år
Til toppen