Klasse Utdanning Kontaktlærer
1BAA Vg1 Bygg og anleggsteknikk Arne Andersen 
1BAB Vg1 Bygg og anleggsteknikk Samir Teskerediz
1BAC Vg1 Bygg og anleggsteknikk Vibeke Lian Høiby
1BAD Vg1 Bygg og anleggsteknikk Claudio Gomez
1BAE Vg1 Bygg og anleggsteknikk Claudio Gomez
1BAF Vg1 Bygg og anleggsteknikk Alexander Rogn
1BAG Vg1 Bygg og anleggsteknikk Terje Omestad
1BAH Vg1 Bygg og anleggsteknikk Jan Arild Lian
1BAI Vg1 Bygg og anleggsteknikk Aslak Engesland
1BAJ Vg1 Bygg og anleggsteknikk Preben Nicolai Haave
1BAK Vg1 Bygg og anleggsteknikk, spr.min.gr Kjell Tangstad
1DHA Vg1 Design og håndverk Alice A. Haugland
1DHB Vg1 Design og håndverk Lene Katrine Kjevik
1DHC Vg1 Design og håndverk Anne Sofie Valeur
1DH01 Vg1 Design og håndverk, arb.livstrening Olga Wenche Mortensen
1KDA Vg1 Kunst, design og arkitektur Irene N. Haugen
1KDB Vg1 Kunst, design og arkitektur Luis Feilpe Piedrahita
1MEA Vg1 Medier og kommunikasjon Jostein Drange
1MEB Vg1 Medier og kommunikasjon Morten Richardsen
1MEC Vg1 Medier og kommunikasjon Elin Valdal
1RMA Vg1 Restaurant- og matfag Kari A. Mysen
1RMB Vg1 Restaurant- og matfag Gro Hilde Tengesdal
1RMC Vg1 Restaurant- og matfag Thorgeir Sandnes
1RMD Vg1 Restaurant- og matfag, spr.min.gr Monica Vågsvoll
1STA Vg1 Studiespesialisering Kristin Johannessen
1STB Vg1 Studiespesialisering Inger Helene Mogård
1STC Vg1 Studiespesialisering Marit Eivindson
2BABYA Vg2 Byggteknikk John Øystein Larsen
2BABYB Vg2 Byggteknikk Jan Arild Osmundsen
2BABYC Vg2 Byggteknikk Harald Alvestad
2BABYD Vg2 Byggteknikk Terje Nilsen
2BABYE Vg2 Byggteknikk, spr.min.gr Egil Gundersen
2BABYG1 Vg2 Betonglærling Ole Widar Byremo
2BABYG2 Vg2 Betonglærling Ole Widar Byremo
2BABYH1 Vg2 Tømrerlærling Svein Åsland
2BABYH2 Vg2 Tømrerlærling Svein Åsland
2BAKEA Vg2 Klima-, energi- og miljøteknikk Roger Gullesen
2BAKEB Vg2 Klima-, energi- og miljøteknikk Eirik Dahl
2BAOFA Vg2 Overflateteknikk Harry Hartvigsen
2BATRA Vg2 Treteknikk Arild Moen
2DHFRA Vg2 Frisør Bente Bjørk
2DHFRB Vg2 Frisør Bente Fransson
2KDKDA Vg2 Kunst, design og arkitektur Hilde Gamman
2KDKDB Vg2 Kunst, design og arkitektur Monica Søgnen
2MEMEA Vg2 Medier og kommunikasjon Sidsel Jørgensen
2MEMEB Vg2 Medier og kommunikasjon Ragnhild Beite
2MEMEC Vg2 Medier og kommunikasjon Preben N. Fonahn
2RMKSA Vg2 Kokk- og servitørfag Andreas Nielsen
2RMMFA Vg2 Matfag Kurt Standnes
2RMS1 Vg2 Kokk- og servitørfag/matfag, spr.min.gr Rolf Kristiansen
2STA Vg2 Studiespesialisering Jon Olav Sørhaug
2STB Vg2 Studiespesialisering Frode Lindblom
2STC Vg2 Studiespesialisering Jan Ole Mikalsen
3BABYA1 Fagopplæring i skole, 1 år Knut B. Sollid
3BABYA2 Fagopplæring i skole, 2 år Knut B. Sollid
3BABYA3 Fagopplæring i skole, 3 år Knut B. Sollid
3DHINA Vg3 Interiør Ellen Hilde Jakobsen
3KDKDA Vg3 Kunst, design og arkitektur Synnøve Thomassen
3MEMEA Vg3 Medier og kommunikasjon Helle Bergan
3MEMEB Vg3 Medier og kommunikasjon Gøran Byggstøyl
3MEMEC Vg3 Medier og kommunikasjon Ana Margarita Quinteros
3STA Vg3 Studiespesialisering Tone Johannessen
3STB Vg3 Studiespesialisering Ingunn S. Haugen
3STC Vg3 Studiespesialisering Kjetil Breen
3STPA Vg3 Påbygg studiekompetanse Marlen Gårdbo
3STPB Vg3 Påbygg studie- og yrkeskompetanse Merete Jahren Peersen


Kontaktinformasjon til våre ansatte finner du her...

av Møller, Marlén Nygård, publisert 6. juli 2016 | Skriv ut siden